MAPAŞ 2018 EGE BÖLGESİ PERFORMANS ÖDÜLÜ DEMİRAY TARIMIN.

 

HER SENE GENELEKSEL OLARAK MAPAŞ A.Ş BÖLGE PERFORMANSLARI EGE BÖLGESİ ÖDÜLÜ DEMİRAY TARIMIN

 

 

Echo,Alpina,Grillo gibi güçlü disbiritörlükleri bünyesinde bulunduran MAPAŞ A.Ş bu seneki bayi toplantısında kendi bölgelerinde başarılı satışları sonunda performans ödülüne layik görülen firmalara ödüllerini taktim ettiler.

 

 

Ödülleri taktim etmek üzere MAPAŞ A.Ş Yönetim kurulu başkanı V.VEDAT MORİ,

 

Firmamızın 2018 yılı başarısında büyük katkıları olan tüm bayi arkadaşalarıma teşekkür ediyorum.Mapaş A.Ş olarak sizinle gelişip,büyüyoruz.Sizlerin katkılarıyla yeni distribütör bağlantıları yapıyor, sektöründe lider olan dünya markalarını ülkemize kazandırmak üzere var güçümüzle çalışıyoruz.

Bölgelerinde performans ödülünü almaya hak kazanan bayi arkadaşlarımada tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

Firmamız adına söz alan DEMİRAY TARIM VE ZİRAİ ALETLER LTD ŞTİ Üretim sorumlusu  Süleyman DEMİRAY ,

 

Öncelikle böyle bir organizasyonu düzenledikleri için MAPAŞ A.Ş ailesine teşekkür ederim.Firma olarak bu sene 2.kez bu ödülü almanın gururunu yaşıyoruz.Bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni dönemdede aynı hırs ve azimle çalışarak birlikte büyümenin , gelişmenin mücadelesi vereceğiz.Bize bu ödüle layık gördükleri için başta Yönetim kurulu başkanı Sayın Vedat MORİ bey olmak üzere tüm Mapaş A.Ş çalısanlarına,bölgemizde destekleri için bölge müdürümüz Sayın Zekeriya Özgel Ağabeyime teşekkür ediyorum.

Tüm Duyuru ve Haberler